webpomoc big
webpomoc big

Legislatívne služby pre podnikateľov

17 júna, 2011

asistentka 2

Fyzické aj právnickej osoby majú po získaní oprávnenia na podnikanie viacero povinností, ktoré vyplývajú z množstva právnych predpisov, ktoré sú rôznorodé v závislosti od konkrétnej formy podnikania a predmetu podnikania.

Zákony sa naviac, často menia a ich nejednoznačný výklad je komplikovaný. Aby podnikateľské subjekty predchádzali postihom zo strany kontrolných orgánov, je lepšie sa na pomoc obrátiť na špecializovanú firmu.

Spoločnosť Webpomoc sa zameriava na špecifické povinnosti pre podnikateľov. Škála poskytovaných služieb je široká a vďaka spoľahlivosti a profesionálnemu ju vyhľadáva čoraz viac podnikateľov, ktorí sa môžu spoľahnúť na garanciu kvalitne poskytovaných služieb.

Webpomoc sa zameriava na poskytovanie služieb v oblasti:

  • Projekty ochrany osobných údajov – kvalitné spracovanie bezpečnostnej dokumentácie je veľmi dôležité pri dodržiavaní bezpečnostných opatrení. Webpomoc naviac poskytuje spolupracujúcim podnikateľským subjektom množstvo praktický odporúčaní.
  • Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci – úlohou je poskytovať zamestnávateľovi odborné a poradenské služby v oblasti ochrany a podpory zdravia pri práci výkonom dohľadu.
  • Protikorupčná smernica
  • Vlastný program ochrany proti praniu špinavých peňazí
  • Obchodné podmienky

Pripojte sa k odberu noviniek.

Na email vám pošleme ešte potvrdzovací link.

Ďakujem vám za vašu správu. Bolo odoslané.
Pri pokuse o odoslanie správy sa vyskytla chyba. Skúste neskôr prosím.

Podobné články

Získajte osobnú konzultáciu.

Zavolajte nám +421-919-888-880

Vyžiadať ponuku

 

Nezáväzná cenová kalkulácia zadarmo