O nás

“Už viac ako 4000 klientov, individuálny a profesionálny prístup, odborné služby na mieru a 8 rokov skúseností. Spokojnosť klienta je u nás prvoradá a z tohto dôvodu urobíme všetko pre to, aby sme splnili všetky vaše požiadavky.”

Peter Jurák, konateľ

Analýza

Kde sú problémové časti vo vašej organizácii vám napovie dôkladna analýza od profesionálov. Či sa jedná o BOZP alebo ochranu osobných údajov.

Výstup

Je napríklad pri GDPR: posúdenie vplyvu na ochranu osobných údajov vášho podniku. Alebo pri BOZP posudok bezpečnosti pracoviska. 

Audit

Výkonáme keď rozanalyzujeme čo, kde a ako bude potrebné upraviť. Aby ste vedeli o vašich prípadných nezrovnalostiach.

Aktívna ochrana

Poučenia a preškolenia personálu vám zaručia, že chyby sa už nebudú vyskytovať. Zároveň časť zodpovednosti presuniete na personál, ktorý už nebude namietať.

Prevencia

Náš prístup k bezpečnosti a prevencii

Skúsenosti od viac ako 4000 klientov nám ukázali smer, ktorým sa uberať. Nie je to len o nejakých dokumentoch, ktoré potrebujú úrady a zbavili vás prípadných pokút. Je tam aj potreba komunikovať s oprávnenými osobami, ktoré narábajú, či už sú to osobné údaje alebo financie o nových trendoch a bezpečnosti. Taktiež bezpečnosť a ochrana zdravia na pracovisku vás nesmie nijako zaskočiť. Pozrite si našu prezentáciu služby ku GDPR.

Rýchla pomoc

0919-888-880

info@webpomoc.sk

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Začnime ešte dnes

Kontaktujte nás pre vypracovanie legislatívy pre vaše podnikanie.