Cenník naších služieb

Všetky ceny sa u nás pre organizácie posudzujú individuálne, avšak keďže je ťažšie si pre klienta vytvoriť cenový prehľad služieb dopĺňame naše približné ceny pre informáciu. Využite aj zľavy pre neziskové organizácie alebo dobročinné nadácie.

Nová dokumentácia GDPR

Od 139 EUR

Zodpovedná osoba

Už od 269 EUR/rok

GDPR aktualizácia

Od 89 EUR

AML dokumentácia

Od 69 EUR

Zmeny v spoločnosti

Už od 99 EUR

BOZP technik

Už od 99 EUR/rok

Webpomoc

Bezpečnostné služby a riešenia

Nie ste si stále istý, čo je konkrétne pre vás aktuálne na vašej prevádzke? Nevadí. Najlepšie je konzultovať veci o vašej momentálnej legislatíve osobne či telefonicky. Neváhajte nás kontaktovať a budeme sa snažiť otázky zodpovedať. Pripravte si predtým informácie o spoločnosti ako sú počet zamestnancov aj dohodárov, hlavnú pracovnú náplň.

Vhodné zariadenia

Bezplatné nástroje, softvér a zdroje

Nie všetko je potrebné hradiť a preto ponúkame bezplatné poradenstvo, kde sa dá ušetriť bez ujmy pre vašu spoločnosť na legislatívnej agende. Niekedy nie je nevyhnutné využívať všetky dostupné nástroje pre bezpečnosť, či už zdravia alebo úniku údajov, financií. Nechajte si poradiť a ušetrite na vašej prevádzke.

Prevencia na prevádzke

Aktívne odstraňovať zraniteľné miesta

My za vás budeme sledovať, kde sú potrebné vykonať zmeny a či sa vám to aj bude oplatiť. Je dosť, že musíte riešiť svoje problémy s podnikaním a nie ešte dávať pozor na nové zákony a nariadenia. Prenechajte túto agendu nám.

Rýchla pomoc

0919-888-880

info@webpomoc.sk

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Začnime ešte dnes

Kontaktujte nás pre vypracovanie legislatívy pre vaše podnikanie.